طراحی سایت استاندارد

چکیده:

چرا ما باید یک وبسایت داشته باشیم و چگونه میتوانیم یک وبسایت کاربردی راه اندازی کنیم که از مزایای آن حد اکثر بهره را ببریم. 

طراحی سایت

امروزه طراحی سایت و داشتن وب سایت برای شرکت ها و موسسات ، سازمان ها و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است. در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب لازمه طراحی و ساخت سایت از جمله مهمترین نیازهای انسان در زمینه ابزارهای ارتباطی در هزاره سوم است. اما پس از این نیاز لزوم آشنایی با انواع طراحی وب سایت، قبل از خرید سایت بسیار حائز اهمیت است زیرا شما باید قبل از انتخاب یک شرکت طراحی سایت از این مهم اطمینان حاصل نمائید که آیا شرکت مذکور توانایی برآورده نمودن خواسته های شما را از وب سایتتان دارد یا خیر؟

گستردگی دسترسی به اطلاعات یک سایت، هزینه طراحی سایت در مقایسه با امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، و همچنین قابلیت بروزرسانی و مدیریت آسان پورتال و سایت، از جمله مهمترین ویژگی های طراحی سایت می باشد که باید به آن توجه ویژه نمود. همچنین اطمینان به یک شرکت طراحی سایت با توجه به نمونه طراحی سایت های انجام شده توسط آن نیز تشخیص انتخاب مناسب را برای شما آسانتر می کند.

طراحی سایت در آبادان

مزایای داشتن یک وب سایت خوب

در ادامه به شما خواهیم گفت که چرا ما باید یک وبسایت خوب و فعال داشته باشیم.

طراحی سایت

شعبه ۲۴ ساعته

فارق از اینکه شما یک شرکت بزرگ یا کوچک هستید یا یک مغازه و کسب و کار محلی و حتی یک شخص حقیقی ارائه کننده خدمات ، شما میتوانید یک شعبه ۲۴ ساعته از کسب و کار خود داشته باشید که میتواند تمامی کارهایی که در دفتر فیزیکی خود انجام میدهید مانند دادن اطلاعات به مشتریان ، رزرو وقت ملاقات ، نامه نگاری ، گرفتن اطلاعات تماس و … را داشته باشید.

خدمات غیر حضوری

مطمئنادر کسب و کار خود اطلاعاتی برای ارائه و یا فرم های دارید که باید به همه مشتریان خود ارایه کنید که بسیار وقت گیر است و ممکن است برای انجام آنها نیاز به چندین کارمند نیاز پیدا کنید .

شما با استفاده از خدمات آنلاین خود تا حد بسیار زیادی میتوانید در زمان ، هزینه و سختی فرآیند خود صرفه جویی کنید و کلیه فرآیند ها را غیر حضوری کنید .

این امر علاوه بر مزیت های بالا ، راحتی را برای مراجعه کنندگان در بر دارد و همچنین باعث کمتر مصرف شدن کاغذ شده و برای محیط زیست بسیار مناسب است.

بازاریابی و تبلیغات

امروزه اکثر مردم اکثر خواسته های خودشون رو در محیط وب جستجو میکنند . این یک فرصت بسیار مناسب است که شما نباید از آن قافل باشید . چرا که تبلیغات و بازاریابی در محیط وب تاثیر گذاری بسیار بیشتری دارد. وقتی خود متقاضی شما را جستجو میکند درصد تبدیل آن به مشتری بسیار بیشتر از تبلیغات فیزیکی و سایر تبلیغات است.

صفحات خصوصی و لندینگ ها

شما میتوانید در سایت برای کمپین های خود صفحات خصوصی ایجاد کنید و آنها را در تبلیغات خود مورد استفاده قرار دهید و با ترفند هایی اطلاعات تماس آنها را اخذ کنید .

طراحی سایت

فرم های آنلاین

فرم های آنلاین یکی از مهمترین عوامل در وبسایت هستند . شما میتوانید فرم های بسیار حرفه ای و کاربردی طراحی کنید که اطلاعات و اسناد دیجیتال را در خود نگه داری کند و بانک اطلاعاتی خود را همیشه در دسترس داشته باشید . مانند فرم تماس  ، فرم استخدام ، فرم ارزیابی و …

طراحی سایت دیوا وب

دیوا وب با بیش از ۵ سال سابقه کار و تخصص فقط یک شرکت طراحی سایت در آبادان نیست بلکه ما تا به نتیجه رسیدن آن در کنار شما خواهیم بود . امروزه طراحی سایت فقط یک تخصص برنامه نویسی نیست بلکه داشتن آگاهی از تکنیک های بازاریابی ، محتوا  نویسی و روانشاسی افراد میتواند یک سایت تعاملی و کاربردی را کامل کند . دلیل  جمله قبل را میتوانید در وبسایت های فراوانی که توسط افراد ساخته و در حال حاضر بیکار و بی اثر مانده و یا به کار خود پایان داده اند .

پلن های طراحی سایت

شما در لینک زیر میتوانید پلن های طراحی سایت را در زیر مشاهده کنید.

مقایسه پلن های طراحی سایت

جواد پورفرهاد

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید