قابلیت استوری گروهی به اینستاگرام اضافه شد.

اینستاگرام قابلیت استوری گروهی را به اپلیکیشن خود اضافه کرد .

به گزارش دیواوب و به نقل از سوشیال مدیا تودی اینستاگرام از یکی دیگر از قابلیت‌های جدید استوری رونمایی کرد.این در حالی است که با این گزینه جدید افراد میتوانند با دوستانشان در ساخت یک استوری همکاری نمایند.بر اساس این گزارش این گزینه با چت گروهی اینستاگرام مطابقت دارد و در گروه های چت قابل دسترس بوده و راه جدیدی برای تعامل و ارتباط با دیگر افراد است.این گزینه شباهت بسیار زیادی به استوری گروهی فیسبوک دارد که سال گذشته رونمایی و از آن استقبال خوبی شد.

استوری گروهی

با افزایش استفاده از فیسبوک و اینستاگرام ایجاد همچین گزینه ای یک انتخاب معقول است ولی با توجه به حجم استفاده بیشتر گروه های چت در فیسبوک این قابلیت استقبال بیشتری در فیسبوک خواهد داشت.اینستاگرام امیدوار است که با ارائه ابزارهای بیشتر در این زمینه ، بتواند علاقه بیشتری به استفاده از پیام رسانی گروهی ایجاد و تعامل را تقویت کند. و قطعاً ، با داشتن ظرفیت ایجاد استوری‌های خصوصی با دوستان سطح جذابیت این شبکه اجتماعی را بالاتر خواهد برد.

اجباری شدن درج تاریخ تولد در اینستاگرام

این قابلیت همچنین می تواند یک سطح جذابیت برای استفاده از برند‌های تجاری داشته باشد. هرچند شایان ذکر است که گروه های اینستاگرام محدود به ۳۲ نفر هستند.

برای استفاده از این قابلیت مانند تصویر بالا باید از آن در یک گروه چت استفاده کنید. البته هنوز مشخص نیست این گزینه برای همه فعال شده یا فقط برخی کاربران این قابلیت را مشاهده کرده اند، اما چیزی که مشخص است بزودی برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود.

جواد پورفرهاد

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید