نگاهی به رشد اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرام در سال ۲۰۱۹

آمار جالب درباره اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرام در سال اخیر

اینفلوئنسر مارکتینگ

شرکت آماری Klear گزارش جدیدی درباره وضعیت اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام انجام داده و بیش از سه میلیون پست تبلیغاتی را به منظور شناسایی روندهای کلیدی و تغییر یادداشت ها ، تجزیه و تحلیل کرده است.

به گزارش پایگاه خبری کسب و کار آنلاین دیوا وب و به نقل از شرکت آماری Klear،داده ها نشان می دهد که اینفلونسر مارکتینگ رو به افزایش بوده است. مطابق تحلیل Klear ، تعداد پست های اینستاگرامی که از هشتگ #ad ( نشانگر تبلیغات برند‌ها است) استفاده شده است، تقریبا در سال ۲۰۱۹ حدودا ۵۰٪ افزایش یافته است.

اینفلوئنسر مارکتینگ

تعجب برانگیز نیست که با استفاده بیشتر از اینستاگرام برند ها نیز به دنبال تغییر و تطابق خود با این شبکه اجتماعی که امروزه به بزرگترین شبکه اینفلوئنسر مارکتینگ تبدیل شده است ،باشند.

در ابتدا klear اعلام میکند که بیشترین افراد پر مخاطب در اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام ، زنان هستند.

با توجه به ماهیت بصری بودن این شبکه اجتماعی . ارتباط آن با صنعت مد و زیبایی این تفاوت بسیار زیاد خیلی عجیب به نظر نمیرسد. چرا که زنان همواره ارتباط بهتری با این صنایع داشته اند.بر اساس این گزارش ماهیت اینستاگرام بر اساس علایق و سلایق زنان پایه گذاری شده است.طبق این آمار ۸۴ درصد از اینفلوئنسر ها زنان و تنها ۱۶ درصد را آقایان به خود اختصاص داده اند.

اینفلوئنسر ها کاملا جوان هستند

طبق این آمار بیشتر افراد تاثیر گذار در اینستاگرام بین ۲۵ الی ۳۴ سال سن دارند و کاملا از قشر جوان هستند.

شاید به نظر برسد که استفاده کنندگان اینستاگرام با این آمار تضاد دارند و نوجوانان سهم بیشتری داشته باشند اما فراموش نکنید برند ها بیشتر تمایل دارند تبلیغات خود را به گروه سنی جوانان بدهند.تا بر کلیه افراد تاثیر بیشتری داشته باشند.

مد و فشن صنعت برتر اینفلوئنسر مارکتینگ

با توجه به اصول بصری در شبکه اجتماعی اینستاگرام صنعت مد و فشن بیشترین سهم از پست های تبلیغاتی را ازآن خود کرده است .در زیر میتوانید ترتیب دیگر صنایع را مشاهده کنید.
پایان مطلب / جواد پورفرهاد

جواد پورفرهاد

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید