برقراری امنیت صفحات تجاری اینستاگرام

امنیت

شرایط و نحوه برقراری امنیت صفحات اینستاگرام

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از کسب و کارها از طریق اینستاگرام به فروش محصولات و خدمات خود می پردازند برای بقای این کسب و کار هزینه های بسیار زیاد مادی و زمانی جهت تبلیغ و گسترش آن می پردازند.

این امر باعث شده که اشخاصی از این عدم دانش این افراد سو استفاده کرده و با هک یا غیر فعال کردن آن پیج ها زحمت و هزینه افراد را یک روزه بر باد دهند.

از آنجایی که امنیت پشت صحنه و تکنیکال این شبکه مجازی بر عهده خود این شبکه اجتماعی میباشد بیشتر هک صفحات اینستاگرام به دلیل رعایت نکردن نکات امنیتی و عدم آگاهی از قوانین اینستاگرام صورت میگیرد.

تیم دیوا وب به دلیل درخواست برخی دوستان که بسیار نگران آینده کسب و کار خود در اینستاگرام هستند قصد دارد به صورت محدود مسئولیت امنیت صفخات تجاری (بیزنس پروفایل) را با شرایط زیر بصورت رایگان برعهده گیرد.

نحوه عملکرد ما

روال کار به این شکل است گه :

  1. در ابتدا یک سری اطلاعات از صفحه شما بیرون کشیده میشود که در مواقع از دسترس خارج شدن به آن نیاز است.
  2. تنطیمات اصولی امنیت که توسط خود اینستاگرام توصیه شده اعمال و تست میشود.
  3. آموزش هایی به شما داده میشود که در زمان فعالیت از حساب کاربری خود محافطت کنید .(مقابله با انواع روش هک)
  4. مرحله آخر هم که بر عهده ما میباشد و در صورت هر گونه ابهام یا از دست دادن دسترسی خود ما را مطلع میکنید.

شرایط همکاری با ما

شرایط همکاری رایگان ما بصورت زیر است :

  1. اعتماد به ما : اصل اولیه برقراری امنیت اعتماد به ماست دقیقا مانند دنیای واقعی که باید به شخص کلید ساز یا محافظ خود اعتماد کنید پس در غیر این صورت از همکاری معذوریم.
  2. درج متن روبرو در بیو خود (مسئول امنیت پیج @divaweb)  : این امر علاوه بر اینکه ما را حمایت میکند ، به اشخاص سودجو میفهماند که امنیت توسط یک متخصص برقرار شده و و او وقت خود را بیهوده صرف نمیکند.
  3. تجاری بودن صفحه : فعلا این امکان فقط برای صفحات تجاری ارائه میشود که هزینه و کسب درآمد از آن دارند.

در پایان اگر شرایط فوق را داشتید و همچنین تمایل به همکاری با ما را دارید از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا ما با شما در ارتباط باشیم.