تبلیغات کلیکی دیوا وب

به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ خود در سایت‌ها و اپ‌های ایرانی هزینه بپردازید

تبلیغات کلیکی در بین برندها و بازاریابان دارای محبوبیت بسیاری است. این موضوع دو دلیل دارد. اول اینکه به شما اجازه می‌دهد به مجموعه‌ای وسیع از وب‌سایت‌های فارسی دسترسی داشته باشید و تبلیغ خود را در آنها نمایش دهید. دلیل دوم هم این است که تنها به ازای کلیک هزینه پرداخت خواهید کرد که یعنی برای کسانی که وارد وب‌سایت شما شده‌اند. تیم دیوا وب می‌تواند در مدیریت یک بازاریابی کلیکی قوی و مقرون به صرفه به شما کمک کند و همراه شما باشد.

هزینه تبلیغات کلیکی شما با دیوا چقدر خواهد بود؟

 

ما یک تعرفه پایه برای تبلیغات کلیکی خود مشخص کرده‌ایم (۲۵۰ تومان). با اینحال، سیستم ما به صورت مزایده‌ای کار می‌کند. پس اگر هزینه کلیک‌های خود را افزایش دهید، جایگاه‌های بهتری در تبلیغات بدست خواهید آورد. در ضمن، فراموش نکنید که اگر تبلیغ شما جذاب باشد و کلیک‌های بیشتری بگیرد، باعث کاهش هزینه شما خواهد شد.

 

مزایده برای جایگاه

رقابت برای جایگاه‌های تبلیغاتی

تبلیغات کلیکی دیوا به صورت مزایده‌ای کاری می‌کند. یعنی جایگاه شما در رسانه‌های مختلف بر اساس هزینه‌ای که می‌پردازید و همینطور تعداد کلیک تبلیغ شما مشخص می‌شود. این یعنی اگر شما هزینۀ بیشتری بابت هر کلیک بپردازید و تبلیغ شما جذاب‌تر از دیگران باشد (که باعث می‌شود کلیک‌های بیشتری بگیرد)، تبلیغ شما در بهترین مکان رسانه‌های مختلف منتشر می‌شود.

انواع تبلیغات کلیکی

ما چندین روش مختلف برای تبلیغات کلیکی ارائه می‌دهیم

وب

بنرهای تبلیغاتی خود را در مجموعه‌ای گسترده
از وب‌سایت‌های فارسی منتشر کنید.

موبایل

در اپلیکیشن‌های مختلف فارسی، تبلیغات خود
را برای کاربران نمایش دهید.

ویدیو

بنر ویدئویی خود را در رسانه‌های مختلف
منتشر کنید و بابت کلیک هزینه بپردازید.

محتوا

مطالب وب‌سایت خود را در انتهای مقالات
سایر وب‌سایت‌ها پیشنهاد دهید.


جهت اطلاعات بیشتر میتوانید شماره خود را وارد کنید  ، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.و یا از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما